Вівторок
14.07.2020
07:10
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Наше опитування
Чи згадуєте Ви шкільне життя?
Всього відповідей: 34
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вільховецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Затверджено

Наказ № 75-0 від 03.09.2016

 

ГРАФІК

підвезення учнів до школи на 2016/ 2017 навчальний рік

Підвіз учнів до школи

Час від’їзду

Населений пункт

8:00

с. Кузьмінчик

8:15

с. Вільхівці

Підвіз учнів додому

Час від’їзду

Населений пункт

15:10

виїзд від закладу  с. Вільхівці

15:30

до  с.Кузьмінчик

 

ГРАФІК

чергування вчителів  відповідальних за підвезення учнів  протягом 2014/2015 н.р.

№пп

П.І.Б. вчителя

Дні чергувань

Часи чергувань

1

Доміна Тетяна Леонідівна

Цісар Микола Іванович

Понеділок

8.00 – 15.10

2

Доміна Тетяна Леонідівна

Романська Надія Петрівна

Вівторок

8.00 – 15.10

3

Доміна Тетяна Леонідівна

Маргаль Олег Петрович

Середа

8.00 – 15.10

4

Доміна Тетяна Леонідівна

Роздайгора Світлана Василівна

Четвер

8.00 – 15.10

5

Доміна Тетяна Леонідівна

Анохіна Ніна Петрівна

П’ятниця 

8.00 – 15.10

 
 
 

Картка зайнятості учнів, які підвозяться

Понеділок

п/п

П.І. учня

Клас

К.сть уроків

Закін. уроків

Гурток (назва)

години

ГПД години

Курс за вибором

години

Факультатив

години

Година спілкування

години

Час від’їзду

 

1

Антименюк Анатолій

2

5

13.10

 

13.15 – 15.10

 

 

 

15.10

2

Пелих Микола

2

5

13.10

 

13. 15 – 15.10

 

 

 

15.10

3

Кімпінський Микола

2

5

13.10

 

13.15 – 15.10

 

 

 

15.10

4

Суховірська Інна

2

5

13.10

 

13.15 – 15.10

 

 

 

15.10

5

Цугель Дар’я

1

5

13.10

 

13.15 – 15.10

 

 

 

15.10

6

Кірієнко Ірина

5

6

15.10

 

 

 

 

14.20-15.05

15.10

7

Пелих Марта

6

6

   15.10

14.20-15.10(гурток)

 

 

 

 

15.10

8.

Чабанюк Владислав

8

6

15.10

14.20-15.10(Стецюк)

 

 

 

 

15.10

9.

Кімпінська Катерина

9

7

15.05

 

 

 

14.20-15.05

Людина і світ профес.

 

15.10

10.

Волошин Юрій

10

7

15.05

 

 

 

 

 

15.10

11.

Щиголь Андрій

10

7

15.05

 

 

 

 

 

15.10

12.

Берездецький Андрій

11

7

15.05

 

 

 

 

 

15.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вівторок

п/п

П.І. учня

Клас

К.сть уроків

Закін. уроків

Гурток (назва)

години

ГПД години

Курс за вибором

години

Факультатив

години

Год.спіл.

години

Час від’їзду

 

1

Антименюк Анатолій

2

5

13.10

 

13.10

 

 

 

15.10

2

Пелих Микола

2

5

13.10

 

13.10

 

 

 

15.10

3

Кімпінський Микола

2

5

13.10

 

13.10

 

 

 

15.10

4

Суховірська Інна

2

5

13.10

 

13.10

 

 

 

15.10

5

Цугель Дар»я

1

4

   12.20

 

 

 

 

12.30-13.15

15.10

6

Кірієнко Ірина

5

6

14.10

14.20-15.05(квіти)

 

 

 

 

15.10

7

Пелих Марта

6

7

15.05

 

 

 

 

 

15.10

8.

Чабанюк Владислав

8

6

14.10

 

 

 

 

14.2.-15.05

15.10

9.

Кімпінська Катерина

9

7

15.10

 

 

 

 

 

15.10

10.

Волошин Юрій

10

НВК

 

 

 

 

 

 

         15.10

11.

Щиголь Андрій

10

НВК

 

 

 

 

 

 

         15.10

12.

Берездецький Андрій

11

7

15.105

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Середа

п/п

П.І. учня

Клас

К.сть уроків

Закін. уроків

Гурток (назва)

години

ГПД години

Курс за вибором

години

Факультатив

години

Год.спіл.

години

Час від’їзду

 

1

Антименюк Анатолій

2

5

13.15

 

13.15-15.10

 

 

 

15.10

2

Пелих Микола

2

5

13.15

 

13.15-15.10

 

 

 

15.10

3

Кімпінський Микола

2

5

13.15

 

13.15-15.10

 

 

 

15.10

4

Суховірська Інна

2

5

13.15

 

13.15-15.10

 

 

 

15.10

5

Цугель Дар’я

1

4

12.20

 

12.20-15.10

 

 

 

15.10

6

Кірієнко Ірина

5

6

14.15

14.20-15.05

(квітникарі)

 

 

 

 

15.10

7

Пелих Марта

6

6

14.15

 

 

 

 

14.20-15.05

15.10

8.

Чабанюк Владислав

8

6

14.15

 

 

 

 

 

15.10

9.

Кімпінська Катерина

9

6

14.15

14.20-15.05(квітникарі)

 

 

 

 

15.10

10.

Волошин Юрій

10

7

15.10

 

 

 

 

 

        15.10

11.

Щиголь Андрій

10

7

15.10

 

 

 

 

 

        15.10

12.

Берездецький Андрій

11

7

15.10

 

 

 

 

 

        15.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Четвер 

п/п

П.І. учня

Клас

К.сть уроків

Закін. уроків

Гурток (назва)

години

ГПД години

Курс за вибором

години

Факультатив

години

Год.спіл

години

Час від’їзду

 

1

Антименюк Анатолій

2

4

12.20

 

13.15-15.10

 

 

12.30-13.15

15.10

2

Пелих Микола

2

4

12.20

 

13.15-15.10

 

 

12.30-13.15

15.10

3

Кімпінський Микола

2

4

12.20

 

13.15-15.10

 

 

12.30-13.15

15.10

4

Суховірська Інна

2

4

13.15

 

13.15-15.10

 

 

12.30-13.15

15.10

5

Цугель Дар’я

1

5

13.15

 

13.15-15.10

 

 

 

15.10

6

Кірієнко Ірина

5

6

14.15

14.20-15.1

(Юні читці)

 

 

 

 

15.10

7

Пелих Марта

6

7

15.10

 

 

 

 

 

15.10

8.

Чабанюк Владислав

8

7

15.10

 

 

 

 

 

15.10

9.

Кімпінська Катерина

9

6

14.10

 

 

 

 

14.20-15.05

15.10

10.

Волошин Юрій

10

7

15.10

 

 

 

 

 

         15.10

11.

Щиголь Андрій

10

7

15.10

 

 

 

 

 

        15.10

12.

Берездецький Андрій

11

НВК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

П’ятниця

п/п

П.І. учня

Клас

К.сть уроків

Закін. уроків

Гурток (назва)

години

ГПД години

Курс за вибором

години

Факультатив

години

Секція

години

Час від’їзду

 

1

Антименюк Анатолій

2

4

13.15

 

13.25-15.10

 

 

 

15.10

2

Пелих Микола

2

4

13.15

 

13.25-15.10

 

 

 

15.10

3

Кімпінський Микола

2

4

13.15

 

13.25-15.10

 

 

 

15.10

4

Суховірська Інна

2

4

13.15

 

13.25-15.10

 

 

 

15.10

5

Цугель Дар»я

1

4

12.20

 

12.30-15.10

 

 

 

15.10

6

Кірієнко Ірина

5

6

14.15

14.20-15.10

(Дизайн)

 

 

 

 

15.10

7

Пелих Марта

6

6

14.15

14.20-15.10

(Дизайн)

 

 

 

 

15.10

8.

Чабанюк Владислав

8

6

14.15

14.20-15.10

(Театральний)

 

 

 

 

15.10

9.

Кімпінська Катерина

9

7

15.10

 

 

 

 

 

15.10

10.

Волошин Юрій

10

7

15.10

 

 

 

 

 

         15.10

11.

Щиголь Андрій

10

7

15.10

 

 

 

 

 

        15.10

    12.

Берездецький Андрій

11

7

15.10

 

 

 

 

 

        15.10