Україна – понад усе!

Ось і збігло літо… Засяяли теплими осінніми барвами шкільні подвір’я.  Для учнів та їхніх учителів позаду залишилися спогади про відпочинок улітку, у когось він був насиченим та яскравим, а в когось сповненим несподіваної зміни звичного ритму  життя. Хоча розумно було б поєднати ці дві характеристики в одну. Загалом для кожного українця цей рік є особливим. Адже, повірте, щось таки змінилося у нашій свідомості, торкнулося серце кожного, запекло болючим щемом і озвалося стоголоссям у нашій душі.. Пробудилося сумління, яке, здавалось, уже ніколи не заговорить. Та ні, не бути цьому! Не бути байдужості та зачерствінню, зневірі та бездушності.

Україна – понад усе! Під таким гаслом відбувся вересневий велопробіг на підтримку української армії, що захищає власні рубежі на сході України. Яскраве різнобарв’я вишиванок під жовто-блакитними стягами велопробігом вітало жителів сіл Вільхівці та Кузьминчик. Мешканці зі сльозами на очах відповідали молоді гаслами «Слава Україні!» - «Героям слава!», підтримували, підбадьорювали, виявляли власну єдність у прагненні миру в країні.

Наступним кроком до єднання країни став живий ланцюг "Ланцюг миру", що створили учні нашої школи на узбіччі траси загальноукраїнського значення. Діти, тримаючи міцно один одного за руки, гуртом співали гімн України. Вдячні автомобілісти та перехожі на підтримку акції зупинялися і зливалася воєдино величальна пісня за Україну, за її долю, за честь, за славу, за народ.

По – особливому виявили бажання допомогти нашим воїнам п’ятикласники нашої школи. Клас, де навчається 9 дівчаток і 2 хлопчики, на зібрані кошти на шкільному ярмарку "Смакуйте, українське!" закупили шкарпетки і разом із власниками малюнками та колективним листом передали подарунок n>Діти, тримаючи міцно один одного за руки, гуртом співали гімн України. Вдячні автомобілісти та перехожі на підтримку акції зупинялися і зливалася воєдино величальна пісня за Україну, за її долю, за честь, за славу, за народ. волонтерам Чемеровеччини. І це треба було почути!  Які щирі слова добирали діти, пишучи листа, як вдало зауважили дівчатка: «Це, ж скільком людям ми допоможемо!». рпетки і разом із власниками малюнками та колективним листом передали подарунок n>Діти, тримаючи міцно один одного за руки, гуртом співали гімн України. Вдячні автомобілісти та перехожі на підтримку акції зупинялися і зливалася воєдино величальна пісня за Україну, за її долю, за честь, за славу, за народ.

Подальшими кроками були такі акції: "Зігрій солдата", «Слова подяки воїнам АТО» ста, як вдало зауважили дівчатка: «Це, ж скільком людям ми допоможемо!». рпетки і разом із власниками малюнками та колективним листом передали подарунок n>Діти, тримаючи міцно один одного за руки, гуртом співали гімн України. Вдячні автомобілісти та перехожі на підтримку акції зупинялися і зливалася воєдино величальна пісня за Україну, за її долю, за честь, за славу, за народ.

21 листопада учні школи провели лінійку до Дня Гідності та Свободи, і мовчки слухаючи жалобний Гімн Майдану,  вшанували Героїв Небесної сотні. У кожній домівці та у рідній школі 22 листопада горіла свічка пам*яті жертвам Голодомору 1932-1933 рр. А також, школярі розпочали роботу над проектом "Наші земляки - Герої!" З впевненістю можна сказати, що зерно патріотизму, посіяне у дитячих душах, зросте життєдайним колосом, що протистоятиме кривавому насильству, облудній брехні й підступу, розпалюванні ненависті між єдиним народом, неподільним народом могутньої держави, що зветься Україна. Віримо, що усі проведені заходи не стануть миттєвим спалахом патріотизму, а продовжуватимуть ланцюгову реакцію запалу національної свідомості, віри у силу єдності, любові, правди.

Волонтерський загін «Паросток»