Антонов Максим Юрійович

Антонов Максим Юрійович народився 30.11.1985 році у селі Гусятин. Навчався у місцевій школі, у 2001 році  поступив на навчання у Гусятинський коледж, після закінчення його отримав професію  механіка.

У період з 2006 по 2007 рік проходив  строкову службу у військовій частині «Десна» м. Чернігова.

Максим Юрійович проходить службу в Луганській області.

Дубовий Микола Михайлович

Народився Микола у селі Вільхівці Чемеровецького району  22 травня 1983 року. Закінчивши місцеву школу, став студентом Лісоводського професійно-технічного училища, де здобув фах електрика. Службу у  Збройних  Силах України проходив  військовій частині 3030 Київського полку міліції. Деякий час будував мости на Чернівеччині. Був направлений у Шепетівську військову частину, де проходив підготовку.  Довелось побувати на полігоні в  Рівному. А згодом у відповідних документах Миколи Дубового зроблено черговий запис: «З 28.10.2014р. по 17.01.2015 р. брав участь в антитерористичній операції на території Донецької області». Микола Дубовий був у  числі тих  солдатів, котрі одні з перших приїхали у  Слов’янськ, Артемівськ,  тобто були  на передовій.

Зеленський Віктор Миколайович

Зеленський Віктор Миколайович народився в селі Пологи  Теплицького району Вінницької області. Закінчив школу, навчався у ліцеї, пройшов строкову службу у десантних військах як  вмілого десантника, мобілізували у військову частину А 2615,  що знаходиться у м.  Яворів Львівської області. Після двотижневого навчання Віктор Миколайович спільно із побратимами переводять в іншу військову частину В 2830 смт. Черкаське Новомосковського району Дніпропетровської області. Звідси був відправлений на передову. Ніс військову службу в селах Тоненькому  та Опитному. В одному із боїв був поранений. Лікувався у госпіталі м. Дніпропетровська. Після лікування перебував на реабілітації у колі рідної сім’ї.

Слободанюк Олексій Володимирович

Слободанюк Олексій Володимирович народився у с. Гусятин в 1980 році у сім’ї колгоспника. Після  закінчення школи пішов працювати помічником тракториста місцевого колгоспу. У 18 років був  мобілізований до Збройних Сил України. Строкову службу Олексій Володимирович  проходив у Львівській ВЧА 45-14 у військах спеціального призначення. Тому й не дивно, що в перші дні антитерористичної операції Олексій Володимирович  отримав повістку. Навчання проходив у ВЧПТ 42-15  м. Хмельницького  у 8 полку спеціального призначення. З 18.12 по 18.02.2015 року перебував в зоні АТО на посаді диверсанта – розвідника. Слободанюк Олексій  проводив диверсійні розвідки на Луганщині.

Туркот Богдан Володимирович

Туркот Богдан Володимирович народився 23.10.1992 року в селі Сидорів Гусятинського району Тернопільської області. Він  є третьою дитиною в сім’ї. В дитинстві був тихим, спокійним хлопчиком. По закінченні школи Богдана призвали в армію. Військову  службу проходив  в  м.Десні Чернігівської області – оператором - наводчиком. 10 квітня 2014 року був повторно  мобілізований у військову частину Володимир-Волинську -51 бригаду для проходження служби в АТО. Разом із добровольчими батальйонами визволяли селища: Дачне, Мар’їнку, Степне, Савур-Могилу , Ілловайськ. Найстрашнішим для наших солдатів, зі слів Богдана Володимировича, був «Ілловайський котел», де  без військової допомоги та їжі солдатів покинули на 18 днів. Виживали як могли.  29 серпня  2014 року сепаратисти  дозволили вийти  «зеленим коридором», який вони ж і  обстріляли.     Того дня вижили одиниці. Машина  АТЛБ,  якою виїжджав  Богдан, під обстрілом згоріла, хлопцям  вдалося  вискочити, отримавши  травми. Тож  довелося пробиватися  разом із добровольчими батальйонами «Азов» і «Донбас»  до своїх. Після «Ілловайського котла»  Туркот Б.В. прийшов на ротацію. Через  погіршення здоров’я   звернувся  по допомогу до лікарів, тому зараз перебуває на реабілітації.

Сулима Михайло Анатолійович

Народився 10 грудня 1972 року у селі Требухівці Гусятинського району, Тернопільської області. Навчався в професійно – технічному училищі №5 міста Волочиськ, за спеціальністю електрозварювальник, муляр. У 1992 році служив у м. Севастополь (рятувальні судна, підводні човни). З 1994-1996рр. працював зварювальником у с. Гусятин, колгосп «Незалежність». З 1996-2006рр. працював зварювальником у м. Гусятин ТОВ «Тернопільгазбуд». З 2006-2015рр. працював у м. Гусятин ТОВ  Олбрізсервіс» зварювальником. 14 липня 2015р був мобілізований. (Львівський полігон – 1,5 місяці) Знаходиться: Миколаївська обл.., Миколаївський р – н., с. Ульянівка. Військова частина – В 3416